נוער סבב חצי גמר
|
חצי גמר |
16/04/2024 |
הפועל ב"ש השלושה - בני סכנין
|
נס ציונה |
18:00 |
3-1 |
- |
- |
חצי גמר |
17/04/2024 |
הפועל רעננה רועי - מ.ס. אשדוד
|
נס ציונה |
18:00 |
3-0 |
- |
- |
נוער סבב ו
|
ו |
05/03/2024 |
מכבי יבנה שמעון "צו פיוס" - הפועל ב"ש השלושה
|
יבנה טוטו |
15:30 |
3-0 |
- |
- |
ו |
05/03/2024 |
מכבי ת"א שחר - בני סכנין
|
נס ציונה |
17:00 |
1-1 |
4-2 |
4-2 |
ו |
05/03/2024 |
מ.ס. אשדוד - הפועל חיפה רובי
|
אשדוד סינטטי |
18:00 |
0-1 |
- |
- |
ו |
06/03/2024 |
הפועל כפ"ס ישראל - הפועל רעננה רועי
|
כפר סבא אימונים תחתון (סינטטי) |
18:30 |
3-2 |
- |
- |
נוער סבב ה
|
ה |
20/02/2024 |
הפועל חיפה רובי - הפועל ראשל'צ יהודה
|
קרית חיים בית נגלר מזרחי (אתוס לשעבר) |
13:45 |
1 - 3 |
|
|
ה |
20/02/2024 |
בני סכנין - איחוד בני שפרעם
|
סכנין אימונים דשא |
14:00 |
0 - 1 |
|
|
ה |
20/02/2024 |
מכבי ת"א שחר - גדנע ת"א יהודה
|
נס ציונה |
17:00 |
0-7 |
- |
- |
ה |
20/02/2024 |
הפועל מרמורק רחובות חיים - הפועל רעננה רועי
|
רחובות מכבי רחובות וייסגל סינטטי |
17:35 |
3-0 |
- |
- |
ה |
20/02/2024 |
מ.ס. אשדוד - מכבי פ"ת עסיסי דוד
|
אשדוד סינטטי |
18:00 |
1-2 |
- |
- |
ה |
20/02/2024 |
מכבי חיפה "הרדי" - הפועל ב"ש השלושה
|
חיפה קצף תחתון |
18:00 |
2 - 1 |
|
|
ה |
21/02/2024 |
הפועל כפ"ס ישראל - הפועל ר"ג 'רוני נכטיילר'
|
כפר סבא אימונים תחתון (סינטטי) |
14:30 |
2-5 |
- |
- |
ה |
21/02/2024 |
מכבי יבנה שמעון "צו פיוס" - הפועל ניר רמת השרון
|
יבנה טוטו |
15:00 |
1-3 |
- |
- |
נוער סבב ד
|
ד |
06/02/2024 |
הפועל חדרה - הפועל ניר רמת השרון
|
חדרה מתחם אימונים |
14:00 |
1 - 0 |
|
|
ד |
06/02/2024 |
בני יהודה ת"א בראל חדריה שמואל - מ.ס. אשדוד
|
תל אביב ספורטק דרום 2 סינטטי |
14:00 |
3 - 1 |
|
|
ד |
06/02/2024 |
בני סכנין - בית"ר כ"ס שלומי "צו פיוס"
|
סכנין אימונים דשא |
14:15 |
0 - 4 |
|
|
ד |
06/02/2024 |
הפועל כפ"ס ישראל - מכבי בני ריינה
|
כפר סבא אימונים תחתון (סינטטי) |
14:30 |
1 - 5 |
|
|
ד |
06/02/2024 |
הפועל ר"ג 'רוני נכטיילר' - בית"ר טוברוק
|
רמת גן ספארי |
14:30 |
2-4 |
- |
- |
ד |
06/02/2024 |
מכבי הרצליה י כהנא - הפועל חיפה רובי
|
הרצליה רן 1 |
15:00 |
5 - 0 |
|
|
ד |
06/02/2024 |
מכבי פ"ת עסיסי דוד - הפועל י-ם "צו פיוס"
|
פתח תקוה מכבי סנטטי |
16:00 |
0 - 1 |
|
|
ד |
06/02/2024 |
מכבי יבנה שמעון "צו פיוס" - א.ס. אשדוד "רפי אלבז "צו פיוס"
|
יבנה טוטו |
16:00 |
1-2 |
- |
- |
ד |
06/02/2024 |
בית"ר י-ם אורן - הפועל ב"ש השלושה
|
ירושלים בית וגן 1 תחתון |
17:15 |
3 - 2 |
|
|
ד |
06/02/2024 |
מ.ס. צעירי כפר קנא - הפועל מרמורק רחובות חיים
|
כפר כנא |
18:00 |
0-5 |
- |
- |
ד |
06/02/2024 |
גדנע ת"א יהודה - מ.ס. טירה
|
תל אביב גדנע ת״א חדש |
18:00 |
0-4 |
- |
- |
ד |
07/02/2024 |
איחוד בני שפרעם - מכבי קרית מלאכי עירוני "צו פיוס"
|
שפרעם חדש סינטטי |
14:30 |
0 - 3 |
|
|
ד |
07/02/2024 |
הפועל ראשל'צ יהודה - הפועל ת"א ניסנוב
|
ראשון לציון הברפלד |
17:00 |
0 - 1 |
|
|
ד |
07/02/2024 |
מכבי חיפה "הרדי" - מכבי נתניה שלומי
|
חיפה קצף תחתון |
17:00 |
2 - 2 |
2-4 |
|
ד |
07/02/2024 |
מכבי יפו קביליו יוסף חיים - מכבי ת"א שחר
|
תל אביב יפו נוה גולן |
18:00 |
2-4 |
- |
- |
ד |
13/02/2024 |
הפועל רעננה רועי - הפועל ק"ש
|
רעננה |
16:00 |
1 - 1 |
1-2 |
|