You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

גביע לנוער ע"ש אבי רן ז"ל

סיבוב
תאריך
משחק
אצטדיון
שעה
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
נוער סבב ה
ה 20/02/2024
הפועל חיפה רובי - הפועל ראשל'צ יהודה
קרית חיים בית נגלר מזרחי (אתוס לשעבר) 13:45 1 - 3
ה 20/02/2024
בני סכנין - איחוד בני שפרעם
סכנין אימונים דשא 14:00 0 - 1
ה 20/02/2024
מכבי ת"א שחר - גדנע ת"א יהודה
נס ציונה 17:00 0-7 - -
ה 20/02/2024
הפועל מרמורק רחובות חיים - הפועל רעננה רועי
רחובות מכבי רחובות וייסגל סינטטי 17:35 3-0 - -
ה 20/02/2024
מ.ס. אשדוד - מכבי פ"ת עסיסי דוד
אשדוד סינטטי 18:00 1-2 - -
ה 20/02/2024
מכבי חיפה "הרדי" - הפועל ב"ש השלושה
חיפה קצף תחתון 18:00 2 - 1
ה 21/02/2024
הפועל כפ"ס ישראל - הפועל ר"ג 'רוני נכטיילר'
כפר סבא אימונים תחתון (סינטטי) 14:30 2-5 - -
ה 21/02/2024
מכבי יבנה שמעון "צו פיוס" - הפועל ניר רמת השרון
יבנה טוטו 15:00 1-3 - -
נוער סבב ד
ד 06/02/2024
הפועל חדרה - הפועל ניר רמת השרון
חדרה מתחם אימונים 14:00 1 - 0
ד 06/02/2024
בני יהודה ת"א בראל חדריה שמואל - מ.ס. אשדוד
תל אביב ספורטק דרום 2 סינטטי 14:00 3 - 1
ד 06/02/2024
בני סכנין - בית"ר כ"ס שלומי "צו פיוס"
סכנין אימונים דשא 14:15 0 - 4
ד 06/02/2024
הפועל כפ"ס ישראל - מכבי בני ריינה
כפר סבא אימונים תחתון (סינטטי) 14:30 1 - 5
ד 06/02/2024
הפועל ר"ג 'רוני נכטיילר' - בית"ר טוברוק
רמת גן ספארי 14:30 2-4 - -
ד 06/02/2024
מכבי הרצליה י כהנא - הפועל חיפה רובי
הרצליה רן 1 15:00 5 - 0
ד 06/02/2024
מכבי פ"ת עסיסי דוד - הפועל י-ם "צו פיוס"
פתח תקוה מכבי סנטטי 16:00 0 - 1
ד 06/02/2024
מכבי יבנה שמעון "צו פיוס" - א.ס. אשדוד "רפי אלבז "צו פיוס"
יבנה טוטו 16:00 1-2 - -
ד 06/02/2024
בית"ר י-ם אורן - הפועל ב"ש השלושה
ירושלים בית וגן 1 תחתון 17:15 3 - 2
ד 06/02/2024
מ.ס. צעירי כפר קנא - הפועל מרמורק רחובות חיים
כפר כנא 18:00 0-5 - -
ד 06/02/2024
גדנע ת"א יהודה - מ.ס. טירה
תל אביב גדנע ת״א חדש 18:00 0-4 - -
ד 07/02/2024
איחוד בני שפרעם - מכבי קרית מלאכי עירוני "צו פיוס"
שפרעם חדש סינטטי 14:30 0 - 3
ד 07/02/2024
הפועל ראשל'צ יהודה - הפועל ת"א ניסנוב
ראשון לציון הברפלד 17:00 0 - 1
ד 07/02/2024
מכבי חיפה "הרדי" - מכבי נתניה שלומי
חיפה קצף תחתון 17:00 2 - 2 2-4
ד 07/02/2024
מכבי יפו קביליו יוסף חיים - מכבי ת"א שחר
תל אביב יפו נוה גולן 18:00 2-4 - -
ד 13/02/2024
הפועל רעננה רועי - הפועל ק"ש
רעננה 16:00 1 - 1 1-2