You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
ליגת האלופות-  מכבי שעריים, נוער - מרכז
עמדו במשימה בסיומה של עונה מאתגרת. שחקני מכבי שעריים והצוות המקצועי (צילום מטעם הקבוצה)

ליגת האלופות- מכבי שעריים, נוער - מרכז

הקבוצה מהעיר רחובות בהובלתו של בני סיתלכיל, המנהל המקצועי, הייתה היציבה ביותר מבין המתמודדות על תואר האליפות ובעונה הבאה תשחק בארצית. זמן מצוין לפרגן לה

 

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

פינת "ליגת האליפות" - פינת הפרגון שלנו לקבוצות נוער ונערים, שזכו באליפות רשמית, מאירה היום על קבוצת הנוער של מכבי שעריים - אלופת מחוז מרכז, שבזכות ההישג שעליו היא חתומה למועדון מהעיר רחובות תהיה בעונה הבאה נציגה בליגה הארצית אחרי 6 עונות.

מכבי שעריים ניהלה לאורך העונה מאבק צמוד עם מ.ס רמלה ומ.כ אור יהודה, אך הייתה הקבוצה הממוקדת ביותר מבין השלוש. את הסיבוב הראשון סיימה מכבי שעריים במקום הראשון עם מאזן של 12 ניצחונות והפסד אחד, כשהיא מקדימה בנקודה אחת את אור יהודה ובשתי נקודות את מ.ס רמלה, שניצחה אותה בתוצאה 1:3 במחזור הפתיחה של העונה, אך במחזור הפתיחה של הסיבוב השני שעריים חזרה מרמלה עם ניצחון 0:3, שלאחריו ספגה שני הפסדים - 4:3 ביתי במשחק מול האורתודוכסים בני יפו ו-1:0  במשחק החוץ מול מ.כ אור יהודה, שעלתה לפסגת הטבלה על חשבון שעריים, שמרגע זה הייתה בלתי ניתנת לעצירה ועד לסיום העונה לא שמטה אפילו נקודה אחת. את העונה הארוכה, שנמשכה 26 מחזורים, סיימה הקבוצה עם יתרון של 5 נקודות ממ.כ אור יהודה ו-8 נקודות ממ.ס רמלה.

מכבי שעריים סיימה את העונה עם מאזן צבירה של 69 נקודות מ-78 אפשריות, כ-88.5 אחוזי הצלחה. הקבוצה זכתה לפייט גם בפרמטר הספיגות וההבקעות, אך בשניהם סיימה במקום הראשון. הקבוצה הבקיעה 132 שערי ליגה (שער אחד יותר ממ.כ אור יהודה) - כשעל 30 מהשערים חתום מלך השערים של שעריים, ליאם שלום. שחקנים נוספים שהצטיינו בכיבוש שערים: אלכס וסילנקו - 17 שערים, אוראל שלומי - 16 שערים ואופק מימרן - 11 שערים. הגנת שעריים בראשות השוער - זהר עבאדה והבלם והקפטן - מיכאל אברהמוב ספגה רק 26 שערים (שער אחד פחות ממ.ס רמלה ושני שערים פחות מאור יהודה).

בני סיתלכיל, מנהלה המקצועי של מחלקת הנוער של מכבי שעריים, שהוביל את קבוצת הנוער להצלחה כמאמן, שיתף בפוסט נרחב בחשבון הפייסבוק שלו בתהליכים שעברה הקבוצה: "בטרום עונה אנשי כדורגל וקולגות אמרו לי, 'בני, לא יבואו אלייך שחקנים'. התחלתי את הטרום עונה עם 5 שחקנים. מפה התחיל תהליך. צירפתי שחקנים, החזרתי להם את חדוות המשחק וכך נבנתה קבוצת נוער עם קאדר של 28 שחקנים ששיחקו בליגות בכירות ובאו לעשות איתי דרך, כשלאורך הדרך בכל יום בקשות משחקנים שרוצים להצטרף לקבוצה".

בני סיתלכיל משתף בתחושותיו נוכח ההישג הגדול: "התרגשות שיא. זכינו באליפות ובכרטיס העליה לליגה הארצית. איזו קבוצה, איזה שחקנים, איזה מאמנים יש לנו במחלקה -שגם הם שותפים לדרך. עשינו עונה גדולה,  זר לא יבין זאת. הצגנו כדורגל ברמה גבוהה ועשינו את העבודה על הצד הטוב ביותר.  לאריק יעקב עוזר מאמן ואנליסט הקבוצה , שדאג לכול שחקן ושחקן. יישר כח. תודה ענקית לשחקנים האדירים. איזה אימונים ותצוגות כדורגל , הרבה כבוד הדדי. אני זכיתי בהם".

רשימת הקרדיטים רחבה ועשירה ובסיומה מסר עתידי: אני מודה להנהלת מכבי שעריים על הזכות להוביל את המחלקה  ואת קבוצת הנוער. זו שנה ראשונה שלי בראש הפירמידה, אני רוצה להודות ליו"ר, מני סויסה - על שיתוף  הפעולה לרון קופרלי - מאמן הקבוצה הבוגרת, לאיציק סויסה הגדול,  לחבריי המאמנים למחלקה שעזרו תמיד בכל. אמרתי לחבר'ה כבר בהתחלה,  שיהיו ניצחונות ויהיו הפסדים, אנחנו לא ממהרים לאף מקום. באנו להתוות דרך ולקדם שחקנים לבוגרים, להשריש ערכים וחינוך לילדי המחלקה אנחנו בדרך הנכונה בשיתוף עם קברניטי המועדון שנותנים לי ולצוות שלי את כול הכלים  להצליח ! ממשיכים לעבוד בצניעות, עקב לצד אגודל".


יעקב הלל מצטרף לגזרת מחלקות הנוער

יעקב הלל מצטרף לגזרת מחלקות הנוער

חדש באתר

אחד מכדורגלני העבר המעוטרים ביותר מבחינת זכייה בתארים קבוצתיים, תופס פיקוד מקצועי על מועדון כדורגל מתחדש עם פוטנציאל הצל...

בני יהודה - שמוליק חנין חוזר לקווים

בני יהודה - שמוליק חנין חוזר לקווים

חדש באתר

מחלקת הנוער התל אביבית פרסמה את שיבוצי המאמנים וברשימה מי ששימש בעבר כמנהל המקצועי במחלקות הנוער המובילות בארץ. כל השיבו...